Predaj stavebných pozemkov v Spišskej Novej Vsi.
Header

Male pole

Dovoľte nám predstaviť novú plánovanú oddychovú zónu v Spišskej Novej Vsi, Malé pole. Starí novovešťania poznajú Malé pole ešte z ich detstva. Kedysi na tomto mieste boli polia a pastviny, kde ľudia žili a hospodárili.

Časom sa však naši predkovia presunuli do mesta, orná pôda sa zazelenala a vznikla krásna krajina na okraji Slovenského raja. Táto krajina dnes ponúka úžasný priestor na nie len na bývanie , no hlavne na oddych a relax.

Nová oddychová zóna Malé pole

Na Malom poly vznikne v priebehu pár rokov nová oddychová zóna. Táto zóna bude venovaná hlavne pre obyvateľov nášho mesta.  Malé pole má ambíciu stať sa celoročným miestom aktívneho relaxu. Veríme, že sa Malé pole stane obľúbeným miestom pre všetky vekové kategórie a bude i vyhľadávaným miestom návštevníkov nášho mesta ako aj zahraničných turistov.  V lete bude slúžiť Malé pole ako štartovacia stanica pre turistiku a cyklo-turistiku do celého Slovenského raja. V zime dostane priestor sánkovačka, guľovačka a bežecké lyžovanie.

Bývajte na okraji Slovenského raja – stavebné pozemky s vybudovanými inžinierskymi sieťami

Na krásnom kopci oproti mestskej časti Ferčekovce sa nachádza nová domová výstavba IBV Malé pole. Južná slnečná orientácia zaručí nádherné bývanie len 5 minút od centra mesta. V prvej etapy je pripravených 34 nádherných stavebných pozemkov s rozlohou od 800 do 1000 m2. Každý stavebný pozemok má prístup k inžinierskymi sieťam, ktoré sú už vybudované. Momentálne niet krajšieho miesta v Spišskej Novej Vsi pre Váš nový domov. V súčasnosti je na predaj ešte 7 stavebných pozemkov.