Predaj stavebných pozemkov v Spišskej Novej Vsi.
Header

Oddych a relax

Na Malom poli vznikne priestor pre Váš oddych, relax, šport a zábavu. Veríme, že sa Malé pole stane obľúbeným miestom pre ľudí z mestskej časti Ferčekovce a vôbec z celého mesta Spišská Nová Ves. Malé pole zatraktívni taktiež naše mesto pre návštevníkov a zahraničných turistov, ktorí prídu do nášho krásneho kraja.

Ubytovanie

Na Malom poli plánujeme vybudovať rodinný penzión s raňajkami s kapacitou 17 lôžok. Ubytovanie doplnia aj služby wellness centra s vírivkou, saunou a masážami, ktoré budú slúžiť nie len ubytovaným hosťom.

Cyklistika / turistika

Malé pole má ambíciu stať sa štartovacím miestom pre cykloturistov. Z Malého poľa sa budú môcť dostať napríklad na Dedinky či do Hrabušíc s napojením na už existujúce cyklotrasy v našom regióne. Chceme takto prilákať do nášho mesta i viac zahraničných turistov, ktorí obľubujú cykloturistiku. Náš kraj má veľa čo ponúknuť a je sa na čo pozerať a obdivovať.

Rodina a deti

Na svoje si prídu aj rodinky s deťmi, pre ktoré bude na Malom poli vybudované detské ihrisko na ktorom sa budú môcť vyšantiť naši najmenší návštevníci. Mamičky určite uvítajú našu Čitáreň v ktorej nájdu hromadu časopisov a zaujímavých kníh. Oteckovia si budú môcť prečítať dennú tlač alebo vychutnať si futbalový zápas v našom bufete.

Bežky

Veríme, že sa nám na Malom poly podarí vytvoriť aj priestor pre bežkárov. Tento šport je v poslednom čase čoraz obľúbenejší a preto mu chceme v našom meste vytoriť čo najlepšie podmienky.

Bufet / gril

Návštevníci Malého poľa sa budú môcť celoročne občerstviť v budete a počas letných prázdnin im budú rozvoniavať špeciality z nášho grilu.